Karácsony korlátok nélkül – a Telekom ünnepi kampánya az üvegfalak áttöréséről mesél, egy megható történet keretében. A női váltó erejével mutatják be, hogyan lehet a szeretetet és az összetartozást erősíteni, miközben a határok eltűnnek. Engedjük szabadj

A Telekom idei karácsonyi filmjének középpontjában a hógömb áll, amely egyszerre ébreszt bennünk nosztalgikus mesebeli érzéseket, és szimbolizálja a buborékhatást. Belülről nézve egy varázslatos, önálló világot alkot, míg kívülről a határai azonnal magukra vonják a figyelmet, felkeltve a kíváncsiságot és a felfedezés vágyát.

Számtalan ilyen buborék vesz minket körül. Ezek az egymástól elválasztó falak nem csak a külvilágban, hanem a kisebb közösségekben, akár családokon belül is jelen lehetnek.

Bár nem láthatóak, mégis rendkívül érezhető korlátokat húznak körénk az előítéleteink, a hiedelmeink, a generációk közötti eltérő információs források, valamint a digitális tudásunkban lévő eltérések.

A Telekom ebben az évben karácsonyi kampányában arra ösztönöz, hogy merjünk áttörni a határokon, és felfedezzük az új lehetőségeket, amelyeket a falak lebontása kínál.

- Az idei karácsonyi kampányunkkal szeretnénk az emberek figyelmét felhívni a korlátok lebontásának a fontosságára, hogy legyenek bátrak, merjenek kilépni a megszokott rutinból és ismerjenek meg új dolgokat. Meggyőződésünk, hogy ezáltal egymáshoz is közelebb kerülünk, amivel többek leszünk.

Mint felelős márka, elkötelezettek vagyunk amellett, hogy digitális megoldásainkkal támogassuk a különbségek felszámolását és a fejlődést az egyéni, közösségi és országos szinteken egyaránt. Meggyőződésünk, hogy ez a megközelítés nemcsak a társadalmi kohézió erősödését szolgálja, hanem hozzájárul a mindennapi élet számos területén történő előrelépéshez is. Digitális szolgáltatóként küldetésünk, hogy különféle eszközökkel, szolgáltatásokkal, technológiai innovációkkal és oktatási programokkal segítsünk mindenkit abban, hogy leküzdje az általa tapasztalt akadályokat - hangsúlyozta Pereszlényi Zoltán, a Telekom kereskedelmi vezérigazgató-helyettese.

A film egy lenyűgöző történetet mesél el, amelyben két kislány barátsága bontakozik ki, akik két teljesen eltérő világban léteznek, és közöttük egy üvegfal húzódik. Ez a különleges kapcsolat nem csupán a gyermeki ártatlanságot és a felfedezés vágyát szimbolizálja, hanem napjaink társadalmi feszültségeit és a határokon átívelő kapcsolatok fontosságát is megjeleníti. A film így nemcsak szórakoztat, hanem gondolatébresztő üzenetet is közvetít.

A történet egyszerre időtlen és nagyon aktuális üzenete, hogy ha egy pillanatra megállunk és körbe nézünk, megtalálhatjuk a módját, hogy túllépjünk a saját határainkon - hiszen mindannyian egy korlátok nélküli világban szeretnénk élni.

Olyan új perspektívákra és a digitális világ adta lehetőségekre van szükség, amelyek elősegítik a társadalmi innovációkat. Csak így tudjuk túllépni a jelenlegi határainkat, és biztosítani, hogy a technológia nyújtotta előnyök valóban mindenki számára elérhetővé váljanak.

A digitális tudás terén egyre inkább érezhetőek a különbségek, amelyek a különböző háttérrel rendelkező emberek között jelentkeznek. A technológia elképesztő ütemben fejlődik, és az, hogy ki mennyire képes lépést tartani ezzel a változással, számos tényezőtől függ, beleértve az életkort, a végzettséget vagy a lakóhelyet. Ezek a tényezők mind olyan akadályokat képezhetnek, amelyek hátráltathatják a fejlődést. Digitális vállalatként elkötelezettek vagyunk amellett, hogy segítsünk az ilyen korlátok leküzdésében, és támogassuk az embereket a digitális világban való boldogulásban.

Ennek az attitűdnek a kulcsfogalma a Telekomnál a tuning: nem egyszerűen digitális megoldásokat jelent, hanem cselekvő, együttműködő, az egyedi szükségletekre reagáló hozzáállást. Elkötelezettek vagyunk abban, hogy naponta megmutassuk, hogy lehetséges a körülöttünk lévő, a fizikai valóság helyett sokkal inkább csak a tudatunkban létező korlátok lebontása" - mondta Szabó Béla, a Telekom márkakommunikációs igazgatója.

A legfejlettebb, például 5G-képes készülékek megvásárlását megkönnyítő kedvezmények éppúgy ebbe - a fejlődést, tuningot támogató - körbe tartoznak, mint a fiatalok kibontakozásának teret adó Telekom Kraft, az új karrierurakat megnyitó Kickstart gyakornoki program, a kisvállalkozások digitális tuningját szolgáló Hello Biznisz, a családi mindennapokat megkönnyítő Hello Szülő, vagy a generációs párbeszédet elősegítő Netrevalók program.

A Telekom ügyfelei számára mostantól egy különleges lehetőség nyílik meg, amely a Magenta Moments kedvezményprogram keretében érhető el. November 25-től kezdődően a program résztvevői egy teljes éven át ingyenesen használhatják a Perplexity nevű mesterséges intelligencián alapuló keresőt. Ez a lépés tökéletesen illeszkedik a Telekom célkitűzéseihez, amelyek a felhasználói élmény fokozására és a digitális szolgáltatások bővítésére irányulnak.

A prémium előfizetés igénybevételére minden Magenta Moments tag lehetőséget kap a Telekom applikációban, méghozzá november 25. és február 28. közötti időszakban.

A december 2. és 31. között elérhető Magenta Moments program célja, hogy a felhőtlen ünneplést és a zavartalan kikapcsolódást támogassa. Az esemény keretében a Telekom alkalmazásban bármikor aktiválható öt napra szóló korlátlan adatforgalom várja a felhasználókat. Emellett izgalmas nyereményjátékok, ünnepi ajánlatok és készülékvásárlásra felhasználható kedvezmények is elérhetők. Az adventi időszakban ráadásul ingyenes, vagy féláron hozzáférhető filmkínálat is gazdagítja az ünnepi élményeket. Élvezd a készüléked nyújtotta lehetőségeket, és tedd felejthetetlenné az ünnepi időszakot!

A Telekom karácsonyi filmjének premierjével egyidőben jelennek meg idehaza a kampány üzeneteit erősítő tartalmak óriásplakáton, digitális és a közösségi médiában, illetve az üzletekben egyetlen, közös célt szolgálva: hogy az idei karácsony valóban a korlátok lebontásának ünnepe legyen.

Related posts